فراخوان داخلی

1403/3/29
فراخوان رویداد ملی هنر سرامیک دانشجویان ایران
انجمن هنرمندان سفالگر ایران با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و با مشارکت دانشکده هنر دانشگاه سوره، دانشکده هنرهای صناعی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر، دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان، نمایشگاه ملی هنر سرامیک دانشجویان را برگزار می‌کند. از این رو از تمامی دانشجویان و دانش‌آموختگان اخیر دعوت می‌شود با توجه به شرایط و مقررات نمایشگاه، در این رویداد شرکت نمایند.
1403/3/29
فراخوان اولین جشنواره فیلم و عکس با انرژی
جشنواره فیلم و عکس با انرژی، با هدف شناسایی و تقدیر از بهترین آثار هنری و با رویکرد افزایش آگاهی و فرهنگ‌سازی عمومی برگزار می‌شود. این رویداد فرصتی است تا هنرمندان با بهره‌گیری از خلاقیت و استعدادهای خود، داستان‌ها و مفاهیم مختلف را به تصویر بکشند و جامعه را با نگاه‌های نو و منحصر به فرد خود آشنا کنند.
1403/3/27
فراخوان نخستین جشنواره فرهنگی- هنری "اتقان"
هنر ضرورت و یکی از مولفه های توسعه فرهنگیِ است كه نشانه ای از هویت یك جامعه؛ سامان بخش تلاش جمعی؛ امکانی آگاهی بخش با نگاهی هوشیار (کاوشگر) و همچنین یکی از کوشش‌های اساسی آدمیان در شکل دادن ساختار مطلوب اجتماعی به شمار می آید، همچنین فرهنگ کار نیز به عنوان بخشی از نظام فرهنگی جامعه، نقشی بنیادین و زیربنایی در رشد و پیشرفت جامعه، ارتقاء بهره‌وری و سرمایه اجتماعی دارد.
1403/2/30
فراخوان مسابقه عکاسی "کودک در شهر و روستا"
نشـریه تخصصـی آرمـان‌شهــر کودکـان به همکاری با دانشگاه علم و صنعت ایران، انجمن هنرهای تجسمی ایران، کرسی یونسکو ایران، انجمن مفاخر معماری ایران، و انجمن علمی معماری و شهرسازی ایران، سومین دوره مسابقه عکاسی با موضوع "کودک در شهر و روستا" را هم‌زمان با برگزاری سومین سمپوزویم بین المللی آرمان شهر کودکان برگزار می‌نماید.
1403/2/19
فراخوان جشنواره عکس آب در ایران
در چارچوب سلسله نشست های بین المللی که در پاریس و به صورت ویدئو کنفرانس با ایران از سپتامبر ٢٠٢٤ لغایت مارس ٢٠٢٥ و با موضوع " نگاه های متقابل به فرهنگ آب بین دو کشور ایران و فرانسه" توسط فرهنگستان علوم سرزمین های ماوراء البحر پاریس، آکادمی ملی آب پاریس و نیز مرکز ایران و فرانسه، مرکز حقوق دریایی و اقیانوسی شهر نانت فرانسه، دانشگاه تهران و نیز دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد، مسابقه عکاسی حول موضوع آب در تمام جنبه ها و ابعاد آن ترتیب داده شده است.
1403/2/11
فراخوان کشوری ارسال آثار ولادت حضرت امام رضا (ع)
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع ولادت حضرت امام رضا (ع) حداکثر تا پایان تاریخ 27 اردیبهشت 1403 ارسال کنند.
1403/2/5
فراخوان جشنواره ملی عکس نیکوکاری
عکس، میراثی گران‌بها با ظرفیت ایجاد و گسترش فضای گفت‌وگو است. به کمک عکاسی، مردمان نسل‌های مختلف مبنی بر داشته‌های خود با پدیدۀ تفاوت فرهنگ‌ها بیش‌ازپیش آشنا می‌شوند. عکاس با ثبت مصادیقی از درون فرهنگ‌ها، قله‌هایی را نمایان می‌سازد که هر کدام می‌تواند مشتاقانش را به‌سوی خود فراخواند.
1403/2/5
فراخوان نمایشگاه هنری ایران وطنم
انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با همکاری دانشگاه الزهرا، دانشگاه علم و فرهنگ و گالری آنلاین، در راستای ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و معرفی جاذبه های گردشگری ایران و بازنمایی طبیعت زیبای ایران نمایشگاهی از آثار عکاسی، نقاشی و پوستر هنرمندان علاقمند را بصورت رایگان و آنلاین در سایت و صفحه رسمی اینستاگرام برگزار می‌نماید.
1402/12/26
فراخوان دهمین جشنواره ملی «بومتن»
جشنواره ملی بومتن، تلاشی برای الگوسازی و ترویج پوشش مناسب و همچنین نقش‌های ایرانی-اسلامی متناسب با فرهنگ و نیاز جامعه و ترغیب هنرمندان جوان به خلق پوشاک هویت‌مند است.
1402/12/19
فراخوان پنجمین جایزه معمار شیراز
برآنیم که در پنجمین فستیوال معمار شیراز با گرد هم آوردن مجموعه‌ای از رویدادها و فعالان حوزه معماری در فضایی یکپارچه و پویا، فرصتی یگانه جهت تجربه‌ی حضور در اتمسفری معمارانه مهیا کنیم. در این راستا دبیرخانه فستیوال معمار شیراز اقدام به برگزاری رویدادی در قالب نمایشگاه، جایزه معمار شیراز، مسابقه معماری در فضای پسماند، و نشست‌های تخصصی نموده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1846
logo-samandehi