فراخوان داخلی

1401/12/3
فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس
مدیریت روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، با هدف توسعه هنر عکاسی، حمایت از جوانان مستعد و هنرمند، ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر و همچنین معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه پارس، نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس را برگزار می کند.
1401/11/17
فراخوان طراحی نماد کارآفرینی
مجمع کارآفرینان ایران با همکاری سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی مرتبط، فراخوان کارآفرینان ایران را با عنوان نماد کارآفرینی با هدف معرفی، ترویج و تجلیل از موثرترین پیشرانان اقتصادی و کارآفرینان بزرگ کشور برگزار می‌نماید.
1401/11/16
فراخوان ارسال پورتفولیو برای انتخاب ده طراح داخلی جوان سال ایران
به رسم سالیان اخیر پایگاه خبری فضای نو بعنوان نخستین و تنها رسانه تخصصی حوزه معماری داخلی ایران و تنها صدای فارسی زبان این حوزه ، از کلیه دفاتر و جوانان فعال در اکوسیستم معماری داخلی ایران [عزیز] که سن آنها زیر چهل است جهت ارسال پرتفولیو دعوت می‌نماید.
1401/11/9
فراخوان مسابقه طراحی محله الگو (مسکونی-خدماتی) در شهر تهران
نظر به اهمیت ترویج مسابقات طراحی معماری و شهرسازی، ایجاد رقابت سالم میان طراحان معماری، شهرسازی و رشته های وابسته و در نتیجه نیل به معماری و شهرسازی كارآمدِ متناسب با فرهنگ، اقلیم و محیط زیست و در راستای اجرایی کردن تفاهم نامه مشترک شهرداری تهران و شرکت نوسازی و عمران اکباتان و نیز برآورده ساختن اهداف عالیه شهرداری تهران برای ساخت محله الگو در شهر تهران شامل واحدهای مسکونی متنوع، آماده سازی، محوطه سازی، احداث فضاهای مذهبی، آموزشی، درمانی، فرهنگی، ورزشی، تفریحی-فراغتی، تجاری و تامین فضای سبز و شوارع باکیفیت، مسابقه ای به شرح زیر برگزار خواهد شد.
1401/9/12
فراخوان نخستین جشنواره ملی فرهنگی-هنری قرض الحسنه مهر ایران
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین و اولین بانک تخصصی قرض‌الحسنه در ایران، اقدام به برگزاری اولین جشنواره ملی فرهنگی - هنری قرض‌الحسنه در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای، هنری و پژوهشی نموده است. این بانک در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، تکریم و تجلیل از میراث‌ فرهنگی و ادبی و دستاوردهای پژوهشگران و نوآوران، هم‌افزایی ظرفیت‌های رسانه‌ای و هنری، فراهم‌آوردن زمینه‌ی رقابت در راستای ارتقای سطح کیفی و محتوایی آثار رسانه‌ای و هنری در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و خلق ایده‌های نوین در راستای خدمت‌رسانی به مردم را مأموریت خود می‌داند.
1401/9/7
فراخوان اولین مسابقه طراحی در بخش نمای ساختمان
انجمن صنفی مهندسین معمار و شهرساز استان آذربایجان غربی در نظر دارد با بهره مندی از ظرفیت جامعه حرفه ای معماری و جهت ترویج فرهنگ بکار گیری از مصالح بومی و سنتی در طرح های نوین ، مسابقه طراحی جداره خارجی نمای ساختمان مسکونی واقع در شهر ارومیه را برگزار نماید. بر این اساس از معماران و علاقه مندان دعوت می شود تا طرح پیشنهادی خود را ارائه نمایند.
1401/9/7
فراخوان مسابقه نقاشی «سرزمین افسانه‌ها»
این مسابقه به نمایش آثار کودکان و نوجوانان ایرانی درباره زیبایی‌ها و فرهنگ و آداب و رسوم کشور چین اختصاص دارد و حاصل همکاری مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سفارت جمهوری خلق چین در تهران است.
1401/8/23
فراخوان دوسالانه عکس نور
انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان ایران با همکاری مجمع فعالان جمعیت، سازمان­های ذیربط و با همراهی و مشارکت هنرمندان عکاس و علاقمندان عکاسی، «پنجمین دوسالانه سراسری عکس نور» را با عنوان «خانواده­ی من» برگزار می­کند.
1401/8/17
فراخوان ارسال آثار فراخوان پنجمین دوره‌ی کتاب سال معماری معاصر ایران (1401)
کتاب سال معماری معاصر ایران مجموعه‌ای است از آثار معماری شاخص، تاثیر‌گذار و الگو‌ساز برای معماری و عموم مردم ایران. این کتاب اثری‌ است از تلاش‌های قابل تقدیر معماران و طراحان عزیز این کشور جهت ارتقا، و هرچه بالاتر بردن سطح فرهنگ، زندگی آسایش، رفاه، امید و… مردم خوب این سرزمین.
1401/8/15
فراخوان پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
اداره‌ کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مؤسسه‌ توسعه‌ی هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و با حضور هنرمندان، دانشگاهیان، پژوهشگران، مراكز و مؤسسات هنری، "پانزدهمین جشنواره‌ هنرهای تجسمی فجر" را برگزار می‌کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1703
logo-samandehi