فراخوان داخلی

1402/6/23
فراخوان کشوری ارسال آثار هفته دفاع مقدس
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران آثارخود را با موضوع "دهه آخر صفر" ارسال کنند.
1402/6/22
فراخوان جشنواره سیمرغ
جشنواره سیمرغ فراخوان طراحی و ساخت عروسک‌های شاهنامه را منتشر کرد. این جشنواره که در دو بخش تجربی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، از همه علاقمندان به هنر عروسک‌سازی دعوت می‌کند تا با شرکت در اولین جشنواره سیمرغ، از این فرصت برای نمایش هنر و مهارت خود بهره‌مند شوند.
1402/6/22
فراخوان دومین رویداد ملی سه گام
رویداد ملی سه گام، پیوند طراحان و تولیدکنندگان چرم دست‌دوز در تجاری‌سازی تولیدات چرمی ایرانی، همراه با مسابقه، نمایشگاه آثار برتر، نشست‌های تخصصی و تولید زنده، از تاریخ 5 الی 20 مهر 1402 در گالری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد.
1402/6/21
فراخوان نمایشگاه منطقه‌ای «ایثار»
بنیاد شهید و امور ایثارگران دومین دوره از نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی «ایثار» را با موضوع ایثار، جهاد و شهادت نیمه آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد کرد.
1402/6/11
فراخوان پویش «من آنجا هستم»
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پویش «من آنجا هستم» را با محوریت روایت‌های مردمی از پیاده‌روی جاماندگان و عزاداران اربعین حسینی تهران برگزار می‌کند.
1402/6/11
فراخوان شانزدهمین سوگواره ملی و پنجمین پویش ملی تولید محتـوای دیجیتال "مهر محرم"
شانزدهمین سوگواره «مهرمحرم» با هدف جلب مشارکت عموم مردم و همگرایی و هم افزایی ملی و بین المللی در حوزه تولید و نشر محتوای دیجیتال عاشورایی در فضای مجازی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری نهادهای استانی،ملی و بین المللی در حال برگزاری می باشد.
1402/6/7
فراخوان کشوری ارسال آثار اربعین حسینی
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران آثارخود را با موضوع اربعین حسینی ارسال کنند.
1402/5/10
فراخوان رویداد «گزارش اقلیت»
انجمن هنرمندان نقاش ایران رویداد «گزارش اقلیت» را در شهریورماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌نماید. از تمامی «اعضای انجمن هنرمندان نقاش ایران» و سایر هنرمندان فعال در عرصه هنرهای تجسمی کشور دعوت به عمل می‌آید جهت شرکت در این رویداد، فراخوان را کامل و ارسال نمایند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1767
logo-samandehi