فراخوان خارجی

1403/3/17
فراخوان مسابقه تصویرسازی Communication Arts
جایزه تعالی CA یکی از پرطرفدارترین جوایز در زمینه تصویرسازی است که آثار برگزیده توسط هیئت داوران متشکل از طراحان، مدیران هنری و تصویرگران برجسته انتخاب می‌شوند.
1403/3/9
فراخوان رقابت طراحی پوستر
رقابت بین المللی طراحی پوستر Bolu پنجمین دوره از رقابت خود را با موضوع "افراد معلول جامعه" برای سال 2024 برگزار می کند.
1403/3/7
فراخوان جایزه هنر برای تغییر
فردا: چشم‌اندازهای آینده‌ای بهتر، موضوع فراخوان گالری Saatchi لندن با 20 هزار پوند جایزه در سومین مسابقه سالانه Art for Change Prize است.
1403/2/12
فراخوان رقابت تصویرگری Golden Pinwheel
مسابقه تصویرگران جوان Golden Pinwheel که هر ساله به عنوان بخشی از نمایشگاه معتبر بین‌المللی کتاب کودکان شانگهای چین (CCBF) برگزار می‌شود.
1403/1/30
فراخوان شانزدهمین دوره جایزه معماری آقا خان
جایزه معماری آقاخان هر سه سال یکبار به پروژه هایی اعطا می شود که استانداردهای جدیدی را در زمینه معماری، شیوه های برنامه ریزی، حفاظت از تاریخ و معماری منظر تعیین کنند. این جایزه به دنبال شناسایی و تشویق مفاهیم ساختمانی است که با موفقیت به نیازها و آرزوهای جوامع در سراسر جهان، که مسلمانان در آن حضور چشمگیری دارند، پاسخ می دهد.
1403/1/28
فراخوان جایزه عکاسی BBA
رقابت جایزه عکاسی BBA پلتفرمی تاثیر گذار و بنیادین برای عکاسان در سراسر جهان بشمار رفته و فرصتی بی نظیر برای آنان فراهم می کند تا در معرض دید قرار گرفته و شناخته شوند.
1403/1/21
فراخوان رقابت دانش آموزی Bow Seat Ocean Awareness
شرایط اقلیمی خود را نقل کنید، موضوع رقابت Bow Seat Ocean Awareness برای سال 2024 است و از دانش آموزان دعوت می کند تا به عنوان یکی از شاهدان تغییرات اقلیمی روایت های منحصر بفرد خود را به اشتراک بگذارند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2381
logo-samandehi