گالری‌های خارجی

1402/3/10
نگاهی به زندگی و آثار هنرمند نقاش «پل سینیاک»‌
«پل سینیاک»‌ از جمله هنرمندانی است که مشارکت قابل‌توجهی در شکل‌گیری تاریخ هنر داشت. او تابلوهای نقاشی خیره‌کننده‌ای را خلق می‌کرد که با استفاده از تعداد زیادی نقطه رنگی شکل گرفته بودند.
1402/3/7
نقاشی دایناسورهای عظیم روی زمین
یک هنرمند در جریان ساخت مستند تلویزیونی درباره دایناسورها، تصاویر این موجودات عظیم‌الجثه را بر روی منظره‌های طبیعی نقاشی می‌کند.
1402/3/6
نگاهی به زندگی و آثار هنرمند نقاش «امیل برنار»
پس از امپرسیونیسم، جنبش هنری جسورانه‌تر و چندوجهی به نام پست‌امپرسیونیسم به وجود آمد که بر رنگ‌ها و ضربات قلم‌موهای نقاشی تمرکز داشت. این جنبش بیشتر با آثار هنری «وینسنت ون گوگ» و «پل گوگن» شناخته می‌شود که هر دو به شکل‌گیری این سبک در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ کمک کردند. با این حالی یکی از هنرمندان کمتر شناخته‌شده‌ای که در کنار این نقاشان چیره‌دست فعالیت می‌کرد، «امیل برنار» بود.
1402/3/2
نگاهی به زندگی و آثار هنرمند نقاش «جورجیا اوکیف»
«جورجیا اوکیف» زندگی خود را وقف نقاشی کردن بخشی از زیبایی طبیعت کرد که شاید همه مردم قادر به دیدن آن زیبایی‌ها نیستند. در آثار هنری «اوکیف» جزئیات اجزای طبیعت به ترکیب‌های انتزاعی تبدیل می‌شوند. او که در به کارگیری رنگ استاد بود، هنرمندی جسوری بود که با قواعد خودش زندگی کرد و چندین نسل را تحت تاثیر قرار داد.
1402/2/19
مروری بر چند نقاشی تازه کشف شده از نقاشان کلاسیک
قرار است تابستان امسال نمایشگاهی از آثار دیده نشده هنرمندان دوره کلاسیک در انجمن هنرهای زیبای لندن پیش روی مخاطبان قرار گیرد. در میان چهل اثر، دو اثر دیده نشده از جان لاوری و چارلز رنی مکینتاش رونمایی می‌شود.
1402/2/17
نگاهی به ۱۶ آفریننده شاهکارهای تاریخ هنر
زمانی که به بهترین‌های تاریخ فکر می‌کنیم، دقیقا چه معیاری «بهترین‌ها» را تعیین می‌کند؟ چه چیزی برای یک فرد، اسم و رسم به ارمغان می‌آورد؟ نبوغ و نوآوری؟ سخت‌کوشی و پشتکار؟ در تاریخ هنر تعداد زیادی از نقاش‌های شگفت‌آور وجود دارد،‌ اما برخی از نقاش‌ها همواره سرآمد سایرین بوده و میراثی ماندگار از خود به جای گذاشته‌اند که پس از دوران حیاتشان نیز مردم را به تحسین وا داشته است.
1402/2/16
کفش های کتانی پرینت سه بعدی
رقصیدن به مدت 24 ساعت متوالی ممکن است سورئال به نظر برسد، اما اگر کسی بیش از حد مایل به انجام این چالش باشد، Koobz راه حلی را از طریق کفش‌های کتانی یونیسکس قابل شستشو با چاپ سه بعدی «16 کیلووات» ارائه می‌کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1403
logo-samandehi