بورسیه ها و رزیدنسی ها

1402/3/6
فراخوان رزیدنسی هنرمندان و معماران در آلمان
بورسیه ماهانه 1200 یورو، محل اقامت و استودیو رایگان به همراه هزینه رفت و آمد به آکادمی Schloss Solitude در این برنامه برای معماران، هنرمندان رشته های تجسمی، موسیقی، نمایش و ادبیات در نظر گرفته شده است.
1402/3/2
پذیرش کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای
با اخذ پذیرش برنامه برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه لیورپول، نه تنها درک خوبی از برنامه ریزی شهری و منطقه ای به دست خواهید آورد، بلکه می توانید با مشورت مدیر برنامه، مطالعات خود را مطابق با نیازها و علایق خود تنظیم کنید.
1402/2/27
پذیرش کارشناسی ارشد فناوری معماری
در برنامه فناوری معماری (Fast-Track) در کالج Centennial، دانشجویان از پیشرفته ترین فناوری کامپیوتری برای تهیه طرح ها، نقشه های ساخت و ساز، مشخصات و گزارش های مورد نیاز برای ارتباط با مشتریان و سازندگان استفاده خواهند کرد.
1402/2/17
پذیرش کارشناسی ارشد هنرهای زیبا
در دوره کارشناسی ارشد هنرهای زیبا دانشگاه Sheffield Hallam دانشجویان طیف وسیعی از تجربیات یادگیری معاصر را مطالعه می کنند، از جمله رویکردهای مبتنی بر متریال برای تحقیق و استراتژی‌های انتقادی که مهارت‌ها را در استودیو افزایش می‌دهد.
1402/2/6
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در فرانسه
برنامه اقامت هنری La Maison de Beaumont یک رویداد چند رشته ای است که با هدف ارائه فضایی برای موسیقیدانان، نویسندگان، نقاشان و سایر هنرمندانی که به دنبال مکانی آرام برای خلق اثر هنری هستند، ایجاد شده است.
1401/11/26
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در نروژ
آتلیه آوستمارکا، واقع در نروژ، از هنرمندان و نویسندگان سراسر دنیا دعوت می کندتا فعالیت آزادانه هنری را در کنار طبیعتی بکر و زیبا تجربه کنند.
1401/11/23
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در فرانسه
مرکز Studio Faire یک فضای هنر معاصر در جنوب غربی فرانسه است که توسط هنرمندان اداره می شود و اقامتگاه هایی را برای هنرمندان تجسمی، عکاسان، طراحان، موسیقی دانان، محققان و متخصصان خلاق فراهم می کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 516
logo-samandehi