اخبار

1400/3/17
ساخت تفریحگاه بوم گردی در مکزیک
استودیوی معماری DNA مستقر در بارسلونا از پروژه خود در ساخت "هتل و تفریحگاه "cocoon" در tulum مکزیک که پروژه ی جدید بوم گردی متاثر از دریا و جنگل با گونه های غیر بومی است، رونمایی کرد.
1400/3/17
تبدیل جزیره governors island در شهر نیویورک به مرکزی منحصر بفرد در راهکارهای اقلیمی
سازمان trust for governors island با بهره گیری از موقعیت منحصر به فرد ساحلی جزیره governors island به عنوان یک آزمایشگاه زنده همگانی، از برنامه های خود در ایجاد مرکزی در رابطه با راهکارهای اقلیمی در این مکان رونمایی کرد.
1400/3/17
۲۱ ضربه چاقو به جامعه رسانه‌ای کشور
انجمن عکاسان مطبوعاتی ایران به دنبال حادثه اخاذی از محمد دلکش، عکاس خبری، بیانیه‌ای با عنوان «۲۱ ضربه‌ای که بر پیکر رسانه فرود آمد» منتشر کرد و خواستار شناسایی هر چه سریع‌تر عاملان این حادثه تلخ شد.
1400/3/8
خانه کاریکاتور ایران نمایشگاه "نبض زمین" را به مناسبت روز جهانی محیط زیست برگزار می نماید
خانه کاریکاتور ایران به مناسبت روز جهانی محیط زیست (5 ژوئن) با بهره گیری از زبان تاثیرگذار کارتون و کاریکاتور، نمایشگاه "نبض زمین" را ، با هدف اهمیت این موضوع از نگاه هنرمندان و جلب توجه همگانی برای حفظ و نگهداری از محیط زیست با آثاری از هنرمندان ایران و جهان برنامه ریزی و سامان دهی نموده است.
1400/2/29
موسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا میزبان نقاشی های «نقاش شهر» در نگارخانه آسمان می شود
با گشایش نمایشگاه آثار «حسن نادر علی» نقاش صاحب سبک آبرنگ ایرانی در موسسه فرهنگی هنری آسمان، این مجموعه میزبان نقاشیهای منحصر بفرد این هنرمند باسابقه از مناظر، فضاها و عمارات و بناهای شهری، از تاریخی تا معاصر خواهد شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 11237
logo-samandehi