گزارش‌های تصویری

1401/2/7
مجموعه‌های خصوصی نوعی از الگو را به وجود می‌آورد
نمایش آثار مجموعه‌های خصوصی نوعی از الگو را به وجود می‌آورد که به واسطهٔ آن هنرمندان جوان کار خود را با آن تنظیم کنند و در مورد بازار هنر اطلاعات بیشتری به دست بیاورند. این را کیوریتور آرت گالری موتورخونه، مریم رئیسی در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین مطرح کرد، در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1401/2/3
آفرینش زندگی در اشیاء روزمره
وقتی من خاک رس را لمس کردم، همه چیز معنا پیدا کرد، این را هنرمند مجسمه ساز ساکن کالیفرنیا Woody De Othello در مورد آثارش بیان میکند.
1401/1/28
تصویر شاعرانگی وجود در آب انبار
واقعیت های چندگانه عنوان چیدمانی است که، زمان و گرانش را ناپدید می کند، جایی که مخاطب به دنیای هزارتویی از چیدمان حسی و جابجایی های فضایی هدایت می شود.
1401/1/24
هجوم صورتی های عظیم به داخل فروشگاه
غیرمنتظره‌ها و خلاقیت‌ها را می‌توان در هر جایی نمایش داد، این موضوعی است که فیلیپ کاترین با نمایش اثر آقای صورتی مانند یک جباب آدامس در میان فروشگاهی در پاریس به دنبال بیان آن به مخاطب است.
1401/1/24
خانه جنگلی ملهم از زندگی میمون ها
خانه میمون از عمودی بودن جنگل الهام گرفته شده است، و امکان نزدیک شدن به تاج درختان، به روشی ملایم و ظریف، و ارتباط با ساکنان بی شمارش در قلمرو گیاهان و جانوران.
1401/1/24
تصویری همزمان از کنترل و شکست
عشق، دوستی، محبت، قدرت، از دست دادن و شکست، تمام غرایز انسانی است که هنرمند سعی داشته مخاطب را با آنها در اثرش تحت عنوان YOU مواجه کند.
1401/1/24
روایت JR از سفر به اوکراین
این اولین بار است که جنگی آنقدر به من نزدیک است که می‌توانم به معنای واقعی کلمه به سمت آن بروم.، این را JR هنرمند فرانسوی می گوید که با هدف حمایت از جنگ زدگان اثر هنرعمومی خلق کرده و NFT اثر را برای فروش گذاشته است.
1401/1/21
زندگی در چشم بیننده اثر JYO JOHN MULLOOR
می گویند چشم ها پنجره هایی به درون روح هستند، اما در پروژه هنرمند Jyo John Mulloor، چشم ها به پنجره هایی از اقیانوس های وسیع، موجودات جنگلی قشنگ، و تخم مرغ تبدیل می شوند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2763
logo-samandehi