گزارش‌های تصویری

1399/4/16
پروژه خانه شیشه ای menokin در ویرجینیا
کار ساخت و ساز بر روی "پروژه خانه شیشه ای" آغاز شده است، پروژه ای که ویرانه های یک ساختمان تاریخی در ایالت ویرجینیای ایالت متحده متعلق به خانواده ی لی را که خانه ی بسیار سبک بوده – و نشانه ای از اعلام استقلال– دگرگون و حفظ خواهد کرد.
1399/4/16
خانه ی درختی جنگلی A-F3 مکانی برای تعطیلات در بالای شاخه های درختان
به هنگام ساخت خانه در مناطق جنگلی جهان، مهم یکپارچه سازی است. معمار و طراح Antony Gibbon می داند یک توازن منسجم مابین ساختار اثر و محیط پیرامون به چه میزان حیاتی و مهم می باشد، در بسیاری از پروژه های وی جنبه ها و مشخصه های محیط اطراف در نظر گرفته می شود. آخرین پروژه وی ، A-F3 Treehouse ، نمونه بارز آن است.
1399/4/19
به مناسبت سالروز تولد کاوه گلستان، عکاس خبری، مستندساز و فیلمبردار ایرانی
کاوه گلستان فرزند ابراهیم گلستان و فخری گلستان، همسر هنگامه گلستان و پدر مهرک گلستان بود. پیشه کاوه گلستان داستان‌نویسی و کارگردانی سینما، عکاسی و خبرنگاری بود. چاپ عکس‌های گلستان از رویدادهای انقلاب ایران و جنگ ایران و عراق در بسیاری از مطبوعات معتبر کشورهای غربی، نامش را در میان خبرنگاران عکاس بین‌المللی به نامی آشنا تبدیل کرد و جوایزی را نصیب او کرد.
1399/4/17
معماران زاها حدید
این فیلم برخی از افراد و پروژه های معماران زاها حدید را به نمایش می گذارد.
1399/4/17
فرانک لوید رایت: مردی که آمریکا را ساخت
فرانک لوید رایت احتمالاً بزرگترین معمار آمریکاست؛ اما کمتر کسی از ریشه های ولزی که زندگی او و ساختمان های مشهور جهانی را شکل می دهد، می دانند. اکنون، جاناتان آدامز، معمار برجسته ولزی، به سراسر آمریکا سفر می کند تا شاهکارهای فرانک لوید رایت را برای خودش کشف کند. در طول راه، او داستان زندگی وسوسه انگیز مردی را که در پشت سر آنها است و اسرار پیشینه رادیکال ولزی وی را کشف می کند، پرده برمی دارد.
1399/4/17
مانند یک معمار ترسیم کنید - نکات اساسی
در این ویدیو نکاتی برای بهبود روش ترسیم معماری به اشتراک می گذاشته شده است. این امر از طریق ارائه یک طرح جزئیات، یک طرح اصلی محقق میشود و سپس به تعدادی از نقشه های کاری CAD انتقال داده میشود تا نشان دهد چگونه یک ابزار ساده می تواند طیف وسیعی از نقشه ها را تولید کند.
1399/4/17
سفر به دنیای نقاشی های ونگوگ
نمایشگاهی متفاوت از آثار ونگوگ " از 22 فوریه تا 31 دسامبر 2019 برگزار شد. این نمایشگاه با استفاده از 140 پروژکتور ویدئویی، یک سیستم صوتی فضایی، تجهیزات چندرسانه ای بسیار منحصر به فرد در مساحت 3300 متر مربع و دیوارهایی به ارتفاع تا 10 متر برگزار شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2413
logo-samandehi